Jump to content
TS.CSPOWER.RO #1 217.156.22.108:9987
Connect
VRANCEA.CSPOWER.RO #2 54.37.95.118:27015
Connect
VRANCEA.CSPOWER.RO #3 54.37.95.118:27015
Connect
CSGO.CSPOWER.RO #4 51.195.68.15:27015
Connect
GG.CSPOWER.RO #5 212.81.56.12:27015
Connect
CSDM.CSPOWER.RO #6 193.218.204.108:27015
Connect

FREAKHOSTING.COM FIRMĂ PARTENERĂ
HYTHOST.COM FIRMĂ PARTENERĂ
DREAMSERVER.RO FIRMĂ PARTENERĂ
X-MASTER MASTERSERVER PARTENER

Reclamatie Adminul Addycted

CRAY2023
 Share

Recommended Posts

* Nick:CRAY2024
* Nick-ul admin-ului:Addycted
* Motivul reclamatiei:Ban 120 de minute
* Data & ora:10.05.2024 0ra 23/29
* Dovezi [ScreenShot consola]:
* IP:
* Alte detalii: la regulament e specificat clar  Sunt interzise atacurile de orice natură între admini (downgrade/ remove)

440512312_974848577504469_294272847786229317_n.jpg

440760379_1581286325776924_635365937558496177_n.jpg

Posted (edited)

Stimabile domn admin....la regulament scrie foarte clar ca tu ca admin AI OBLIGATIA sa respecti regulile si regulamentul serverului.

In momentul in care te-am anuntat ca este STRICT INTERZIS excesul de joc la knife , ai inceput sa imi explici ca pentru tine regula este de 5 knife consecutiv...nici decum 5 knife / runda.

Mai ales ca ai inceput si cu amenintari de genul....baneaza-ma tu ca vezi tu!!!

Serios?

Asta este atitudine de admin?

Ma asteptam ca membru al staff-ului sa fii un exemplu pentru ceilalti jucatori de pe server.......drept urmare si alanadala ti-a urmat exemplul si juca doar la knife.

Ceea ce ai dat tu ca screenshot este intr-adevar dovada banului....dupa "amenintarile" tale........se pot vedea FOARTE CLAR in chat.....Marian si Irlandezul pot vedea asta foarte bine.

Prin urmare.....banul ramane valabil.......cu consecintele de rigoare....downgrade/remove.

Daca ti-ai accesat rang de admin DOAR pentru a juca dupa propriile reguli, te anunt ca nu merge asa.

Oricum....implicarea ta la bunul demers al serverului , nu ca este 0.....este cu minus (prin neimplicare si atitudine).

Las persoanele decidente sa judece acest caz.

Multumesc!!!

P.S. banul l-ai luat dupa ce ai luat kick de la server pentru joc excesiv la knife, apoi te-ai reconectat....se vede clar din postarea ta ca ti-am scris ca ai luat kick de la server

Asta eu o cataloghez ca tupeu maxim!

Edited by ADDYcted
completare

Posted (edited)

Tu ai citit regulamentul la jucatori nu si la Adminii(Singurii care pot folosi comenzi pe admini mai mici în grad sunt Fondatorii (cu un motiv bineînțeles)si vreu o dovada ca team jignit asa cum spui,si nu trebuia sami dai ban deasta e reclamati pe forum sa vi cu dovezi,dar nu ai si vrei sa te scoti ca ai gresit.

Edited by CRAY2023

Cray , parerea mea este ca nu prea iei in considerare regulamentul.

Chiar de cand am inceput sa joc pe acest server am observat ca ai un comportament mai putin adecvat ... 

Sper sa nu te superi ca spun asta dar lame nu iti place sa primesti in timpul jocului , dar ai o pasiune sa le dai oricand ai ocazia.

Referitor la pasiunea ta de a juca cu lame  poti vedea in link-ul de mai jos cateva mici ss-uri.

https://uploadnow.io/f/LMm1f0T

Parerea mea personala este ca absolul tot ce a spus ADDYcted in acest topic referitor la tine este adevarat.

Nici mie nu imi convine regula asta cu limita de lame si am spus-o mereu...asta e farmecul la gungame...de altfel nici nu am dat slay/kick/ban pe server in privinta asta mai ales ca multi jucatori noi n-au de unde sa stie de regula asta si nu vreau sa le stric chefu de cs, sa iasa de pe server.

Am vazut ca se și exagereaza cu comenzile asupra celor care nu stiu de limita de lame sau de jocul abuziv de lame...pierdem playeri aiurea.

@CRAY2023Totusi daca e in regulament trebuie sa o respectam cu toti...mai ales ca esti si admin. Ti-am zis si pe server ca ar trebuii sa o lasi mai moale cu lamele ca se supara baietii. Ai zis ca ai inteles.

Sa speram ca asa ramane.

@ADDYctedincearca sa joci si tu mai relaxat...intram seara sa ne jucam nu suntem la munca aici 😅😅😅

Posted (edited)

ok eu am gresit,dar cu comanda ban intre adminii cum ramine,asta nu e la regulament sau doar lamele,e interzis banul sau comenzi pe admin domnul Peste,deci doar eu am gresit ca vam dat lama sau comanda intre adminii,care e mai grav,sau el nu e de vine e ok sa banam adminii?

aici se discuta banul si comanda intre Adminii ,nu despore mine e vorba reclamatia e despre comanda intre 

Adminii ,dar vad ca voi ati sarit de la subiect,daca aveti ceva de obiectat faceto la recamatia despre mine,aici e vorba despre o incalcare grava care Adminul in cauza a ancalcato direct,la regulament scrie clar  la regulament e specificat clar  Sunt interzise atacurile de orice natură între admini (downgrade/ remove) si voi sarti ca am dat 5 lame ca eram 3 jucatori Domunul Admin era la he si a luat lama sa suparat si da ban,foarte frumos a procedat,felicitari

Edited by CRAY2023

Nu a fost ban permanent . Doar  pentru  calmare ,

Conform bancului  :  de cal mare  de cal mic , de cal sa fie :))) Si in final pt asta sunt gradele .  :))))))) Ca la palinca .

1 hour ago, peste said:

Am vazut ca se și exagereaza cu comenzile asupra celor care nu stiu de limita de lame sau de jocul abuziv de lame...pierdem playeri aiurea.

Nu se exagereaza !  Asta in cazul in care te referi la Addy.

Posted (edited)

@DxU nu există ban de la calmare 🤣. Nu se folosesc comenzi pe alți admini decât în momentul în care acesta are cod și este însoțit de o dovadă clară sau dat de un founder,  Pe motive infantile sub nici o formă. Eu zic să vă calmați puțin și să vă comportați ca niște oameni maturi pentru ca este un joc care ar trebui să rămână plăcut pentru toată lumea !!!! @CRAY2023 încetează să mai joci doar în lame pentru ca sunt persoane care intră să se relaxeze, nu să se enerveze și evident mai sunt persoanele ca voi care preferă să joace o hartă întreaga numai în lama . De aici și limita PER hartă a lamelor. 
Iar în legătură cu addycted un advertisment este potrivit în momentul de față și consider ca este valabil pentru toți  membri staff ului . 
De asemenea, jigniri între voi nu ar trebui să existe ( și acelea se pot “pedepsi “ cu down ) !!! Și sper ca  m am făcut înțeleasă. 

Edited by Dede

15644253_1220328168044071_1773062540_n.png.40a7b0733cb5147e3018b1932351f621.png

Daca nu mai aveti nimic de spus , voi inchide topicul . In cazul in care va mai exista o situatie similara (sper ca nu ) , va rog sa deschideti topic in zona de "admins only ". Dpmdv nu exista reclamatii intre admini 😄

Closed 😇 !

15644253_1220328168044071_1773062540_n.png.40a7b0733cb5147e3018b1932351f621.png

• Dede locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...