Jump to content
Sign in to follow this  
anonim

reclamatie: RANGO

Recommended Posts

ba frate,ti am dat gag pentru ca tot ziceai seby,nu ajunge odata,si daca o fi aiurea,fa-mi o groapa

@RANGO nu vad niciun spam cu ce spui tu acolo , astept dovada cand spama !

A scris pe chat de multe ori : Seby , este adevărat, rango i-a spus nu mai spama, si a continuat cu : Seby si i-a dat gag. 

Nu știu dacă a procedat corect sau nu, dar este adevărat 🙃

Nu vreau sa ma cert cu cnv sau ceva dar eu am vz ca a scris doar de 2 sau 3 ori Seby . Acuma asteptam dovada

Fng 

Co-Owner Respawn.Cspower.Ro

@  Maria ,x Am scris de vreo 2 ori Seby incercant sa vb cu accel player si degeaba pe urma o spus RANGO .. Ca,sa terminam cu spamul ...

Mai daca scri numele unui player pe serv gata spam .. 

Dupa ce s-a schimbat mapa .. o urmat de_dust2 si acolo RANGO era cu nasu pe sus .. 

Ia spus un player ca ,o mai fost mapa ... 

Nu am stat sa număr de câte ori, eu am spus cum a fost. N-ar trebuii sa fie reclamație ptr gag, e o prostie, ti-a dat 5 minute nu trebuie să te victimizez cu o reclamație indiferent cui io faci. 🧐

La câte gaguri am dat trebuia sa am remove de mult.. so ... 😏

Ar trebui specificat in regulament, ca reclamațiile sa fie unele serioase, zic si eu, altfel ne pierdem toți vremea. 
Cât despre Rango, sa fi mai calm si aștept sa iti treacă si ți-e si lui Fng menstruația ca din cauza asta s-a ajuns la tâmpeniile astea si voi ați format un cuplul perfect 🥰. Va pup!

Daca faci reclamatie pentru gag nu inseamna ca nu e serioasă, daca persoana aceea era nevinovata dc a luat gag degeaba? Pentru ca a zis numele unui player de 2 ori pe chat? Asta inseamna ca nu e serioasa?

Fng 

Co-Owner Respawn.Cspower.Ro

Da nu e, asta e părerea mea. Putea sa aștepte alea 5 minute si sa discute cu el, dacă acel player patea consecutiv acest lucru cu un admin era de înțeles. Dacă ne-ar face toți reclamație ptr gag ne-am dat dracu 🤣

Eu zic sa se dee t/c, pare o discuție fara sens 

76561198817563066.png

Visit GameTracker.com for the latest game server information!

Reclamatie pentru 5 minute de gag. Cat de mult as vrea sa-i dau remove lui rango, o sa dau respins la reclamatie.

9h0xYSI.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...