Jump to content
Teamspeak
XPNET România
Cyberdesign test

Sign in to follow this  
DpT

Reclamatie 4537

Recommended Posts

Salut. 4537 nu ma lasa sa joc. Imi da ban in  continu, cum intru ! Pe langa faptul ca e plin de  coduri in config. Are ceva dovezi cox. Si mai sunt si altii care spun la fel. Rog sa se ia masuri cu acest copil fara creier.

Posted (edited)

Salut! Nu sunt in masura sa comentez aici (deoarece nu am inca admin (am depus cerere) si mna..) dar am zis sa te ajut (ca.. nu ti-a raspuns nimeni timp de 1h, inca) cu ce am acumulat in tot acest timp de staff pe serverul acesta.

Mi se pare jalnic de a bana un jucator fara DOVEZI..! M-am uitat atent la cereri de admin si la ban-list insa, acest 4357 nu apare nici unde, nu stiu cum are acces la ban.. 😄 Dar din ce-ai spus, ai zis ca unul "cox" are dovezi, am vazut ca e admin, are ban-list creeat.. Insa, ma intreb daca tot iti dau ban, si el are dovezi. De ce nu te baneaza si te adauga in ban-list? Aia ma intreb eu.. 😛 Sper sa nu se mai repete chestii d'astea..

Propun sa primeasca -1 la grad. Asa, se poate intampla si in viitor, si sa nu se repete.. sa primeasca feedback. :)) (cum se zice)

Edit: Daca ai depus cerere pentru reclamatie, nu depune la "cereri unban" pune unde trebuie.

(asta pentru urmatoarele reclamatii, nu e ceva de rau)

Edited by Davidut

Tu esti ala care intra cu nick-ul format din injuratura adresata mie, da? Vezi ca cine are acces la log-uri, poate verifica.

Povestea e asa:

te-am banat ieri pt 30 minute, ca te-ai luat dupa COX, si m-ai injurat. Apoi ai intrat de mai multe ori cu nick-uri injurioase - scriai o injuratura, si de alte 2 ori, te-am banat tot pt 30 minute. Dupa, ai intrat, mai injurat, si ai iesit repede.

De ce nu am banlist? Stie foarte bine vagabond ce i-am spus atunci cand m-a anuntat ca mi-a dat admin. Vedeti-va de copilaria voastra. dpT esti un nimeni pt mine, nu te-am bagat in seama, te rog sa iti vezi de treaba. Daca nu ciripesti prostii pe server, si stai in banca ta, nu am nimic cu tine.

Vad ca s-au raliat impotriva mea, alde COX, dpT, malau, si poate mai sunt si altii. Pai ma copii, e greu sa imi faceti fata cand am VIP 😉. Nu imi faceati fata cand nu aveam VIP, dar acum ... Daca nu sunteti in stare sa faceti fraguri, eu ce sa va fac?

Chestia ca are COX nu stiu ce demo-uri... sa le posteze aici, ca asa scrie in regulament.

Dar pana una alta, cum se face COX ca ii dai ban altui admin?? Vezi cazul patlidzan. Stii ca in regulament scrie ca daca dai ban altui admin, iei remove? Se vede ca esti copil de 17 ani, si nici macar nu verifici inainte de a da ban.

Bafta!

Cum spun si unii admini ca 4357 ar avea ceva in config, ceea ce nu prea cred, e clar parerea mea, si nu il vad un admin prost sa dea ban in prostie, cum a spus si el nu mi se pare ceva in regula sa intrii cu nick-uri cu injuraturi adresate lui. Vedem ce decid si ceilalti admini.

CINE E COPIL MA 4357 ? JOCI CODAT ! DOAR CEI NAIVI SE INCRED IN ABERATIILE TALE. DACA AI STEAM NU POTI FII CODAT SAU CEVA? NU TREBUIE SA AI WALL SAU AIM,  CA SA FII CODAT ! AI PRIN CONFIG ALTE CODURI ! COX TI A FACUT DEMOURI SI  A MAI SPUS CA AI DAT AL WG DECAT CEL CERUT DE EL ! SAU CA I AI DAT UNUL SI CE A VAAZUT PE ACOLO, A RAMAS MASCA ! SA INTRE EL AICI SA SI SA SPUNA MAI PRECIS. SI TII SPUN EU CE AI FACUT TU,  AM ACUZAT IERI UN DESTEPT DE PLAYER CARE M A LUAT PRIN PERETE DE 3 ORI PE MAPA INDIA, SI TU MI AI DAT REPEDE KICK. OFTICAT CA L AM APROBAT PE COX,  CARE TE ACUZA CA JOCI CODAT ! APOI AM INTRAT, SI AM SPUS "CARE PROST MI A DAT KICK" ? RECUNOSC.  ASA AM SPUS. SI MI AID AT APOI BAN. SI LOGIC CA A DEGENERAT DISCUTIA. DE CAND DAI TU BAN ASA UNA, CU DOUA? SI DE CATE ORI INTRU, IMI DAI BAN DIN PRIMELE SECUNDE SA NU POT JUCA? SI AI MAI FACUT ASA UNUI PRIETEN DE AL MEU. I AI DAT BAN DEGEABA ! EU M AM INTERESAT ASA DESPRE TN SI PE MULTE SERVERE AI FOST BANAT DIN CAUZA CA JOCI CODAT! MULTI NU TE ACCEPTA! DEA CEEA AI TRAS TU AICI PE SERVER, CA TE AU LUAT DE BUN MODERATORII ... TU TREBUIE SA ITI VEZI DE TREABA TA. NU EU. NU EU TE AM DERANJAT. CI TU AI INCEPUT SA SUFERI DE ADMIN. 

Adineauri am intrat pe server si am primit ban iar. De pomana. Acel cretin de 4537 era admin si d.n.d care el nu avea dc sa imi dea ban. Cum a intrat, in primele secunde mi a dat ban. Ia cineva  masuri cu acest abuzator?

Posted (edited)

Uitati... degeaba. Eu daca faceam asa  macar odata mi se lua adminul in maxim cateva minute...

20190819_191554.jpg

20190819_191523.jpg

20190819_191546.jpg

Edited by DpT

Posted (edited)

Eu am fost in concediu si nu am putut intra de pe telefon + ca ne-am schimbat din nou comunitatea si nu am stiut acest lucru.

Nu stiu cand si cum a primti  4357  Admin, dar il felicit pentru asta.  Eu unul l-am verificat de vreo 3 ori pe acest baiat si a fost curat. Nu am fost singurul care i-a cerut un  Test WG  si din nou, a iesit  Curat. Majoritatea colegilor mei l-au verificat si la fel a fost situatia. Eu personal i-am cerut o data WG  si i-am mai cerut de doua ori pentru ca il tot reclamau playerii.

Nu stiu ce a discutat cu  Vaga  in legatura cu  Ban-Listul si nici nu vreau sa stiu pentru ca nu-mi prieste acest lucru.

Si pentru toate reclamatiile pe care le aveti fiecar, va rog contactati-l pe  Vaga.  Nu va mai criticati unul pe celalalt pe Forum. Veniti cu dovezi, Vaga este aici pentru toti.  Va putem ajuta si noi ceilalti in caz ca aveti nelamuriri.

@DpT , dragul meu, eu nu inteleg de ce faci atata  Tam Tam. Ai explodat dintr-un BAN de 30 de minute. Daca  4357 a spus ca ai revenit cu un Nick vulgar prin care ii adresai injuraturi si sa il faci  "  CRETIN  "  .  @4357 ,eu zic ca aveai tot dreptul sa-i schimbi nick-ul, nu sa-i dea BAN.  Parerea mea. Nu dau nimanui cu parul in cap.

@Davidut , sa vii un Reply cand iti va raspunde  Vaga  si/sau vei avea acces. Nu esti in masura sa critici.

#Edit:  Eu zic sa se ia masuri asupra celorlalti care  " nu-si vad de adminul lor asa cum ar trebui "

Rog T/C

Edited by OhDoamne

Draga dpT, ban de la mine ai primit doar ieri. Prima data 30 minute, pt injurii. Si de alte inca doua ori, cand ai intrat cu un nick care avea injurii la adresa mea. Azi nu ai primit ban de la mine. Mai sunt si alti admini pe server.

11 minutes ago, OhDoamne said:

Eu am fost in concediu si nu am putut intra de pe telefon + ca ne-am schimbat din nou comunitatea si nu am stiut acest lucru.

Nu stiu cand si cum a primti  4357  Admin, dar il felicit pentru asta.  Eu unul l-am verificat de vreo 3 ori pe acest baiat si a fost curat. Nu am fost singurul care i-a cerut un  Test WG  si din nou, a iesit  Curat. Majoritatea colegilor mei l-au verificat si la fel a fost situatia. Eu personal i-am cerut o data WG  si i-am mai cerut de doua ori pentru ca il tot reclamau playerii.

Nu stiu ce a discutat cu  Vaga  in legatura cu  Ban-Listul si nici nu vreau sa stiu pentru ca nu-mi prieste acest lucru.

Si pentru toate reclamatiile pe care le aveti fiecar, va rog contactati-l pe  Vaga.  Nu va mai criticati unul pe celalalt pe Forum. Veniti cu dovezi, Vaga este aici pentru toti.  Va putem ajuta si noi ceilalti in caz ca aveti nelamuriri.

@DpT , dragul meu, eu nu inteleg de ce faci atata  Tam Tam. Ai explodat dintr-un BAN de 30 de minute. Daca  4357 a spus ca ai revenit cu un Nick vulgar prin care ii adresai injuraturi si sa il faci  "  CRETIN  "  .  @4357 ,eu zic ca aveai tot dreptul sa-i schimbi nick-ul, nu sa-i dea BAN.  Parerea mea. Nu dau nimanui cu parul in cap.

@Davidut , sa vii un Reply cand iti va raspunde  Vaga  si/sau vei avea acces. Nu esti in masura sa critici.

#Edit:  Eu zic sa se ia masuri asupra celorlalti care  " nu-si vad de adminul lor asa cum ar trebui "

Rog T/C

@OhDoamne, adminul meu a venit ca premiu castigat din top15. Nu pentru ca l-as fi vrut neaparat. Daca tot e, mai banez din codati. Si de asta, am avut o mica discutie cu vagabond, si omul a inteles despre ce e vba. Si stai linistit, ca daca am cerere unban, am si dovada.

Si da, i-am dat ban, IERI, lui dpT pt ca a tot insinuat in trecut, ca am cod. Iar atunci, dat fiind si faptul ca COX ma tot acuza, si m-au injurat amandoi, ca sa-l potolesc, i-am dat 30 minute ban. Pe urma a inceput sa intre pe server, de foarte multe ori, cu nick-uri care contineau injuraturi, ma injura pe y, si apoi iesea. Am apucat doar de 2 ori sa ii mai dau ban cate 30 minute. Apoi nu mi-am pus mintea cu el, ca omul e lemn, nu ai cum sa te intelegi cu el, sau cu COX. Astia sunt...

Si da, sunt de acord, sa isi vada fiecare admin de treaba lui, voi tre sa fiti playeri, nu contorizatori de banuri, kick-uri, sau cod-uri. Ai o problema cu mine, fa-mi demo, si posteaza-l pe forum, sa vada toata lumea. 

Apropo, e bine ca un admin (COX), sa dea vote pe server, gen:

amx_vote ban 4357? da nu ???

Raspundeti voi!

41 minutes ago, OhDoamne said:

Rog T/C

Da, asa voi face. Mare greseala ca mi-am dat cu parerea aici, puteam sa ii scriu in privat. Dar.. nu mi-am dat seama.. E greseala mea, stiu. Puteam sa-l sfatuiesc in privat in legatura cu chestia asta, si imi asum.. Asta e, mai gresim.. 😄

Mersi pentru intelegere. Nu sunt in masura sa critic, nici n-am facut asa ceva in primul rand. Mi-am dat doar cu parerea, pace..! 🙂

Nu sunt in masura de a posta aici pentru ca nu am admin pe server, dar, din cate stiu, cererile se fac cu un model, fii sigur ca cererea nu va fi luata in considerare in proportie de 80% din cauza acestui fapt, succes!

doamne, nu e vb de tam tam, dar de cate ori intru , imi da ban. in primele secunde. unui prieten de al meu, degeaba s a trezit cu ban, el fiind singurul admin. nu l mai luati in brate pe 4537 asta ca nu e ce pare, va garantez eu. sper sa vina cox aici cu ceva dovezi in privinta lui. si el este convins ca joaca codat. plus ca prea abuzeaza de admin. si o baga pe aia cu „ m a innurat domne...„ dupa ce mi a dat ban de atatea ori si nu ma lasa sa joc, normal ca a fost injurat. prima oara mia  dat kick degeaba. fara sa am vreo legatura cu el, am reintrat si am ntrebat cine a dat si mi a dat ban apoi. sa arate dovezi ca nu este asa. e obligat, fiind admin. scrie in regulament ca fara dovezi nu iti poate da adminul ban. si nici  ban pentru nimic, asa ptr orice fleac. totusi...

Cox va primii remove  pentru abuzuri si folosirea comenzilor adminor . 

4347 are tot dreptul de a da ban asupra unui player daca acel player insist cu nick uri decente . 

4357 este curat a fost verificat de tot statf ul nostru plus ca are beneficiile vip . 

Bia astept sa ajung maine acasa sa clarificam toate probleme 🙂 

TC

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...