Jump to content
  • [CSP] Servere CS1.6 - CSGO - MC - SAMP - FIVEM in administrare !

Recommended Posts

Salutare, dupa cum spune titlul , 

Dupa multe incercari sa renastem forumul , am ajuns sa oferim 5 hosturi in administrare ! Anume de CS1.6 , CSGO , MC , SAMP , FIVEM prin partenerii nostrii DreamServer - RedSky si dedicatele proprii !

Mentionez ca trebuie sa aveti minim 14 ani !

Asa ca sunteti interesati si puteti strange baieti pentru a va juca , postati dupa acest model:

• Nume:
    • Ce vrei sa faci cu serverul? (Cum il vei popula):
    • Cerinte din partea hostului: 
    • In cat timp veti deschide serverul dupa preluarea sa: 

Nume: Mădălin Marian

Ce vrei sa faci cu serverul? (Cum il vei popula): Îl voi popula cu ajutorul YouTuber-ilor și cu ajutorul meu prin live-urile pe YouTube. Voi posta pe anumite grupuri de Facebook, și multe alte metode de a îl popula.

Cerinte din partea hostului:  Un host pentru  SA:MP.

In cat timp veti deschide serverul dupa preluarea sa: După maxim 1 săptămână pentru a pune la punct gamemode-ul.

17 hours ago, ZRP said:

Nume: Mădălin Marian

Ce vrei sa faci cu serverul? (Cum il vei popula): Îl voi popula cu ajutorul YouTuber-ilor și cu ajutorul meu prin live-urile pe YouTube. Voi posta pe anumite grupuri de Facebook, și multe alte metode de a îl popula.

Cerinte din partea hostului:  Un host pentru  SA:MP.

In cat timp veti deschide serverul dupa preluarea sa: După maxim 1 săptămână pentru a pune la punct gamemode-ul.

Acceptat , dupa ora 21:30 sunt acasa, o sa discutam pe discord !

• 2 weeks later...
    • Nume: Andrei
    • Ce vrei sa faci cu serverul? (Cum il vei popula): O sa-l promovez prin diferinte metode. Facebook, YouTube si multe altele
    • Cerinte din partea hostului: Un host MC
    • In cat timp veti deschide serverul dupa preluarea sa: in cateva saptamani, sa am timp pentru optimizare

TeamSpeak 3 CSPOWER România - TS.CSPOWER.RO
    Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat saz accesarea canalului de Asistență Tehnică [Technical Support] 
    Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să trimiți un Mesaj Privat!

2 hours ago, Andrei. said:
    • Nume: Andrei
    • Ce vrei sa faci cu serverul? (Cum il vei popula): O sa-l promovez prin diferinte metode. Facebook, YouTube si multe altele
    • Cerinte din partea hostului: Un host MC
    • In cat timp veti deschide serverul dupa preluarea sa: in cateva saptamani, sa am timp pentru optimizare

Pentru host de MC , te rog sa imi dai in PM un ID de contact mai rapid, unde sa ne putem intelege exact ce vrei sa faci din el , ca hosturiile de MC , necesita multe resurse ... ultima data cand am dat un server la cineva , pentru 15 online cat avea pe el , nu stiu ce optimizase el pe acolo , dar manca aproape 10 gb de ram , si mai conteaza si procesorul .

On 8/10/2022 at 10:47 PM, SloCket said:

Pentru host de MC , te rog sa imi dai in PM un ID de contact mai rapid, unde sa ne putem intelege exact ce vrei sa faci din el , ca hosturiile de MC , necesita multe resurse ... ultima data cand am dat un server la cineva , pentru 15 online cat avea pe el , nu stiu ce optimizase el pe acolo , dar manca aproape 10 gb de ram , si mai conteaza si procesorul .

Am inteles. In situatia aceasta, atunci doresc unul de SAMP, dar sunt curios daca imi poti oferi si un subdomeniu pentru panel

TeamSpeak 3 CSPOWER România - TS.CSPOWER.RO
    Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat saz accesarea canalului de Asistență Tehnică [Technical Support] 
    Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să trimiți un Mesaj Privat!